• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Pôsobíme na trhu viac ako 15 rokov

Preferujeme kvalitnú prácu, o čom svedčí nielen náš certifikát, ale aj referencie množstva našich spokojných zákazníkov zo Slovenska, Čiech, Poľska, Rakúska, Nemecka, Španielska a Francúzska.Používame kvalitné materiály – všetok používaný materiál je ekologicky čistý, hygienicky nezávadný, spĺňajúci najvyššie nároky na kvalitu. Výber kvalitnej drevnej suroviny a dokonalé opracovanie dreva v každom detaile sú v našej spoločnosti samozrejmosťou. Garantujeme vopred dohodnutú pevnú cenu a termín dodania. Disponujeme vlastným projektantom, ktorý Vám navrhne dom podľa Vašich predstáv a túžob.

 


Zrubové domy

Tento štýl domov má u nás dlhoročnú tradíciu. Zrubový dom je od montovaného domu odlišný nielen spotrebou dreva, ale aj spôsobom prípravy a montáže. Na tieto domy musí byť drevo vopred kvalitne vybrané a približne rovnakej hrúbky. Najčastejšie sa používa guľatina od priemeru 30 cm, ktorá sa ručne olúpe, vyfrézuje a dočistí. Potom sa guľatiny ukladajú podľa postupu práce a plánov domu. Kedže sa konkrétny dom stavia najprv vo firemných priestoroch, musia sa jednotlivé časti očíslovať. Guľatinu kladieme na seba tak, že sa medzi ne vkladá tepelnoizolačný materiál, čím sa odstráni netesnosť škár. Každá dokončená časť sa prebrúsi a impregnuje preventívnym prostriedkom proti škodcom. Aby ste získali lepšiu predstavu o kvalite našej práce navštívte naše vzorové domy.

 


Montované domy

V súčasnej dobe montované domy zaznamenávajú veľký stavebný rozmach a sú známe najmä ako nízkoenergetické domy. Na prvý pohľad vyzerajú ako klasické murované, avšak v porovnaní s nimi ukrývajú množstvo výhod, najdôležitejšou z nich je práve energetická úspornosť. Hlavným stavebným prvkom pri výstavbe montovaných domov je drevo. Vnútorné obklady bývajú najčastejšie sadrokartónové, podľa záujmu zákazníka však môže byť použitý aj tatranský profil. Vonkajšia fasáda je tvorená zvyčajne zatepľovacím systémom, ukončeným minerálnou omietkou. Namiesto fasády sa rovnako môže použiť obklad z dreveného masívu, pričom všetko používané drevo musí byť ekologicky čisté, hygienicky nezávadné a spĺňajúce vysoké nároky na tepelnú ochranu. Montovaný dom je možné dodať ako hrubú stavbu, holodom alebo hotovú stavbu na kľúč.

 


Záhradné chatky,altánky,prístrešky

Bez záhradnej chatky alebo aspoň skladu na náradie sa nezaobíde žiadny správny záhradkár. V našej ponuke nájdete široký sortiment záhradných chatiek.

Všetky chatky sú zhotovené z kvalitného suchého dreva - najčastejšie severského smreku.

Obohaťte svoju záhradu novým altánkom, v ktorom si naplno vychutnáte každý moment strávený s priateľmi a rodinou. Pôdorys altánku môže byť štvorcový, obdĺžnikový, šesťuholníkový alebo osemuholníkový. Bočné steny altánku môžu byť buď voľné, alebo môžu mať zábradlie, prípadne plnú výplň.

Ochráňte svoje auto pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi stavbou autoprístrešku alebo drevenej garáže.Ponúkame prístrešky a garáže pre 1 alebo 2 autá, prístrešky so skladom, strechu sedlovú alebo pultovú, či rôzne kombinácie. Garáž ponúka v porovnaní s prístreškom na auto niekoľko nesporných výhod - vyššia ochrana pred očami zvedavcov a pred zlodejmi, dokonalá ochrana pred nepriazňou počasia a prípadne aj možnosť zateplenia.