• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Pôsobíme na trhu viac ako 15 rokov

Preferujeme kvalitnú prácu, o čom svedčí nielen náš certifikát, ale aj referencie množstva našich spokojných zákazníkov zo Slovenska, Čiech, Poľska, Rakúska, Nemecka, Španielska a Francúzska.Používame kvalitné materiály – všetok používaný materiál je ekologicky čistý, hygienicky nezávadný, spĺňajúci najvyššie nároky na kvalitu. Výber kvalitnej drevnej suroviny a dokonalé opracovanie dreva v každom detaile sú v našej spoločnosti samozrejmosťou. Garantujeme vopred dohodnutú pevnú cenu a termín dodania. Disponujeme vlastným projektantom, ktorý Vám navrhne dom podľa Vašich predstáv a túžob.

 


Zrubové domy

Tento štýl domov má u nás dlhoročnú tradíciu. Zrubový dom je od montovaného domu odlišný nielen spotrebou dreva, ale aj spôsobom prípravy a montáže. Na tieto domy musí byť drevo vopred kvalitne vybrané a približne rovnakej hrúbky. Najčastejšie sa používa guľatina od priemeru 30 cm, ktorá sa ručne olúpe, vyfrézuje a dočistí. Potom sa guľatiny ukladajú podľa postupu práce a plánov domu. Kedže sa konkrétny dom stavia najprv vo firemných priestoroch, musia sa jednotlivé časti očíslovať. Guľatinu kladieme na seba tak, že sa medzi ne vkladá tepelnoizolačný materiál, čím sa odstráni netesnosť škár. Každá dokončená časť sa prebrúsi a impregnuje preventívnym prostriedkom proti škodcom. Aby ste získali lepšiu predstavu o kvalite našej práce navštívte naše vzorové domy.

 


Montované domy

V súčasnej dobe montované domy zaznamenávajú veľký stavebný rozmach a sú známe najmä ako nízkoenergetické domy. Na prvý pohľad vyzerajú ako klasické murované, avšak v porovnaní s nimi ukrývajú množstvo výhod, najdôležitejšou z nich je práve energetická úspornosť. Hlavným stavebným prvkom pri výstavbe montovaných domov je drevo. Vnútorné obklady bývajú najčastejšie sadrokartónové, podľa záujmu zákazníka však môže byť použitý aj tatranský profil. Vonkajšia fasáda je tvorená zvyčajne zatepľovacím systémom, ukončeným minerálnou omietkou. Namiesto fasády sa rovnako môže použiť obklad z dreveného masívu, pričom všetko používané drevo musí byť ekologicky čisté, hygienicky nezávadné a spĺňajúce vysoké nároky na tepelnú ochranu. Montovaný dom je možné dodať ako hrubú stavbu, holodom alebo hotovú stavbu na kľúč.

 


Záhradné chatky,altánky,prístrešky