• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Záhradný nábytok

Záhradný nábytok ponúka elegantný spôsob ako pristúpiť k riešeniu posedenia v záhrade. U nás si môžete vybrať „prírodný štýl“ záhradného nábytku z hrubo opracovaných brvien i jemnejšie dizajnové riešenia v materiálových kombináciách. Vychutnať si osviežujúci nápoj a príjemné posedenie v tieni stromov si môžete na elegantnom drevenom záhradnom nábytku od nás.

 

Chatky, altánky, prístrešky

Ak chcete využívať záhradu aj v jesenných a zimných mesiacoch, riešením pre Vás je stavba chatky. Výhody tohto riešenia je aj jeho uzamykateľnosť. Záhradné chatky sa dajú navrhnúť aj ako sklady náradia alebo ovocia, prípadne ako záhradné sauny. Letné kuchyne sa využívajú na prípravu pohostení pre záhradné slávnosti alebo priamu tepelnú úpravu jedál na grile.  

Aby nás v letnej horúčave nevyhnalo slnko z našej záhradky, potrebujeme zabezpečiť kúsok tieňa. Záhradné altánky s posedením, či bez neho, s kozubom, alebo barovým stolom je ideálnym riešením tohto problému. O niečo jednoduchšie je postaviť pergolu v klasickom, alebo avantgardnom prevedení. Staviame aj drevené prístrešky, napr. na auto, nad vchod a pod. Tvaru a prevedeniu sa medze nekladú. Chcete štvorcový, šesť, sedem alebo osemuholníkový alebo naopak trojuholníkový či lichobežníkový pôdorys? Na strechu škridlu, asfalt, plech, alebo drevený alpský šindel? Zhotovíme čokoľvek.

Ponúkame individuálnu výstavbu prístreškov z dreva pre autá, na terasy, nad vchodové dvere, podľa požiadaviek zákazníka. Prístrešky sú samozrejme ošetrené prípravkom proti škodcom s povrchovou úpravou. Odborná montáž s dovozom je samozrejmosťou.